Все для праздника

Букет з куль для новонародженого та мами

Зустріч з пологового будинку
Зустріч новонародженого особлива подія для всіх членів сім'ї. Пакети з подарунками, квіти і, звичайно ж, повітряні кульки неодмінні атрибути для виписки з пологового будинку. Що це буде - букет з гелієвих куль, фігурка новонародженого з куль або куля у вигляді великої пляшки з соскою не так вже й важливо. Важливі приємні емоції та яскраві хвилюючі спогади. І в цьому ми готові допомогти вам.


Повітряні кульки для новонародженого

Як правило, повітряні кульки на народження дитини або кульки на виписку з пологового будинку заздалегідь замовити складно, оскільки коли трапиться така значна подія, спрогнозувати неможливо. І ось Ура! Довгоочікуваний малюк з'являється на світ. А тато, який так чекав такої події, як правило, впадає в легкий ступор. І якщо речі на виписку вже давно підготовлені, то про урочисту зустріч малюка згадують уже в день виписки.

Букет з куль для новонародженого та мами

Кульки на витяг з пологового будинку користуються особливою популярністю. У рожевих або блакитних тонах, або різнокольорові кульки гелієві, звичайно ж, порадують молоду маму, додадуть яскравих фарб на сімейних фото. Їх можна запустити в небо або забрати додому і прикрасити приміщення, де житиме маленька людина. Вирішувати вам.


І навіть якщо ви згадали про те, що вам сьогодні необхідно замовити гелеві кульки на витяг із пологового будинку, ми із задоволенням допоможемо Вам. Наші драйвери – супер водії у найкоротші терміни привезуть кульки до пологового будинку і ви встигнете зустріти молоду маму та малюка з величезним букетом куль та задоволеною усмішкою на обличчі! Просто зателефонуйте: 067-163-39-93.