Все для праздника

Замовити оформлення кулями школи та садка - найкращі ціни в майстерні Денвер

Прикраса в садочку, школі
Ваша дитина вже відвідує дитячий дошкільний заклад чи школу? А яка саме довгоочікувана подія і для дитини, і для її батьків? Ні, не батьківські збори, а дитячий ранок! Малята дуже серйозно готуються до таких свят - розучують вірші та пісні, готують танцювальні номери. І свят, до яких готуються ранки та шкільні свята, чимало: це і День осені, і Новий рік, і 8 березня, і день Буквару та багато інших. А щоб створити відповідну тематиці святкову атмосферу в залі, без повітряних та гелієвих кульок не обійтися!


Прикраса в садочку, школі

Поки дитина відвідує дитячий дошкільний заклад для кожного з батьків найдовгоочікуваніша подія це...ні, не батьківські збори, а дитячий ранок! До нього готуються заздалегідь – батьки думають, де взяти костюм, дітки розучують вірші та пісні на свято. А свят ранків у садочку багато – Новий рік, 8 березня, осіннє свято, випускне тощо. А без чого не обходиться жодне дитяче свято? Звичайно ж без повітряних кульок гелієвих, адже їх так люблять дітки, та й дорослі теж. З кулями будь-яке свято в садочку перетвориться на яскраву незабутню подію.

Кульки на день народження у садок

У нас так прийнято, що у свій день народження малюк пригощає своїх друзів у садочку чи школі солодощами. Це можуть бути цукерки, а можливо святковий іменинний торт! Усі дітки вітають іменинника, водять хороводи. А ще, діти будуть щасливими, якщо свято прикрасять повітряні кульки, фігури з куль, гарна арка з кульок або куля-сюрприз. А ще до садка можна запросити веселих аніматорів, тематично прикрасити свято. Весело буде всім, кожен віднесе додому частинку веселого дня народження – гелієву кульку!

Замовити доставку куль у садок.

Ви можете замовити кульки з доставкою в нашій компанії, і ми з радістю привеземо їх з самого ранку до садка або школи. Нехай ваш іменинник відсвяткує найкрутіший день народження у садочку чи школі зі своїми друзями з нашими чарівними кулями!