Все для праздника

Оформлення кулями випускного вечора - чудове рішення для незабутнього свята

Оформлення залу на випускний
Оформлення кульками на випускний вечір – чудове рішення для незабутнього свята. Для дітей та батьків закінчення дитиною навчального закладу – садка, школи, коледжу, ВНЗ завжди дуже значуща подія. Дитина підросла, подорослішала, перейшла на новий етап свого розвитку. І якщо раніше здебільшого урочисто відзначали лише шкільний випускний, то зараз таких випускних може бути дуже багато. І на кожне з цих свят звичайно ж повітряні кульки гелієві просто необхідні.


Прикраса кульками випускних свят: дитина одна - багато випускних

Зараз більшість батьків уже розуміють, що випускний у дитини – це не лише випускний після закінчення школи. Останні тенденції свідчать про те, що таких свят у дитини може бути як мінімум чотири, а то й п'ять.

- випускний у дитячому садку;

- випускний після закінчення молодшої школи;

- випускний по закінченню 9 класу;

- випускний після закінчення 11 класу;

- випускний у ВНЗ.

І хоча така кількість дитячих випускних свят для батьків може стати цілою проблемою із фінансової точки зору, що не зробиш для улюбленого чада. Адже чим більше у дитини приводів повеселитися, відчути своє дорослішання, свою важливість, і, звичайно ж, любов батьків, тим більш щасливою, успішною та гармонійно розвиненою людиною виросте ваша дитина.


Зказать шарики на выпускной в садик

На кожне таке свято хочеться створити особливу атмосферу, яка наголошуватиме на тематиці та важливості події. І де б ви не планували відзначати випускний – у навчальному закладі, дитячому клубі чи кафе, необхідно подумати про такі речі:

- що одягнути дитині;

- що замовити з їжі та на солодкий стіл;

- подарунки для діток та вчителів;

- святкове оформлення кульками випускного свята.

Без цих елементів свято не буде таким незабутнім, а без повітряних куль на випускному вечорі просто не обійтися.

Оформлення кулями випускного в садочку - прощавай садок, вітай школа!

Випускний у дитячому садку – перше значуще колективне свято для дошкільнятка. Для кожної маленької чоловічки перше знайомство з дитячим колективом починається, як правило, з дитячого садка. І далеко не у всіх дітей таке знайомство проходить гладко. Це і перші сльози, і перші шишки від удару лопаткою в дитячій пісочниці, і перше відстоювання свого права мати саме ту червону машинку, яку взяв Вова або Сергій. А для батьків це також і прикрощі, і переживання, і величезна радість від перших успіхів малюка. Мине час, і ваша дитина настільки звикне до дитячого садка, друзів та першої виховательки, що розлучатися з другим будинком йому вже навряд чи захочеться. І вже зі сльозами на очах дитина буде змушена попрощатися з дитячим садком і так вихователями, що так полюбилися. Тож нехай перший дитячий випускний залишить у дитини лише найпозитивніші емоції, які запам'ятаються на все життя. А наші майстри-чарівники за допомогою повітряних та гелієвих кульок, фігур та композицій допоможуть створити справжню казкову атмосферу свята.


Оформление воздушными шарами выпускного


Випускні у дитячому садку, як правило, проходять протягом 2-3 днів. А оформлення з кульок може простояти близько тижня. Тому, як показує багаторічна практика, при замовленні оформлення в дитячому садку можна обумовити такий момент з кількома групами садка та розділити фінансові витрати на оформлення кульками випускного на 3-5 груп. А для запусків кульок у небо зробити замовлення вже окремо за групами, залежно від кількості дітей. При цьому було б не погано замовити по 2 кульки на дитину, оскільки тримаючи в руці одну кулю, дитина може і не відпустити її в небо. А так, одна кулька полетить, а друга дитина принесе із собою додому. Причому замовити кульки для випуску в небо можна найдешевші 9-10 дюймів без обробки, а друга куля може бути більшою, з обробкою для тривалості польоту кулі та з тематичною картинкою.

Для оформлення кулями випускного наші фантазери – дизайнери використовують величезну різноманітність кульок, фігур та композицій із кульок. Для прикраси зали в садку доречні будуть яскраві яскраві кулі, оформлені у вигляді арок, гірлянд, різних написів. Крім того, можна зробити різні фігури з кульок, наприклад, веселку, сонечко, квіткові галявини, фігурки хлопчика та дівчатка та інші. Ну і звичайно гелієві повітряні кульки на випускному, випущені в залі під стелею, оформлені у вигляді фонтанів або гелієвих ланцюжків. Після закінчення свята, як правило, дітки урочисто запускають гелієві кульки, як символ прощання з дитячим садком.


Украшение шарами зала на выпускной в детском саду
 

Кульки на закінчення молодшої школи – прощання з першою вчителькою

Ось і пролетіли перші шкільні роки. Ваш школяр уже підріс, вміє читати, писати, знає таблицю множення та вирішує складні завдання. А ще любить свою найкращу першу вчительку, яка дала йому перші шкільні знання та допомагала адаптуватися до шкільного життя. Тепер йому доведеться попрощатися зі звичним класом, своєю другою зліва тумбочкою, і перейти до наступного етапу. Чекають на нові вчителі, предмети, класи. І вже не дратуватимуть першокласниками або малявками. Тож давайте без сліз попрощаємося з молодшою школою.

Купить шарики на последний звонок в школе

За допомогою кульок можна прикрасити клас: квіти та галявини з кульок, арка з кульок на вході до класу, гірлянда із кульок на шкільній дошці, напис «Прощавай 4-А», куля-сюрприз із кульками та конфетті. Коханій вчительці можна подарувати величезний букет із куль або цукерок, а може, м'яких іграшок з іменами учнів. Або самі дітки, подарувавши вчительці кожен по квітці з кульки, створять великий подарунковий букет із кулькових ромашок.

У залі, де проходитиме урочистий концерт до випускного, можна підвісити цифри з кульок, що символізують рік випуску «2016», великий дзвіночок з кульок або 2 дзвіночки з куль, 2-метрову цифру з літерою класу, фігурки та фонтани з куль. І, знову-таки, повітряні гелієві кулі на випуск. Нехай Ваш малюк запустить гелієву кульку в небо і гордо скаже: «Я вже доросла і самостійна!».

Останній дзвінок у школі для підлітків

Хоч і є прислів'я, що чужі діти ростуть швидко, свої дітки ростуть не менш швидко. І відчуваємо ми це за постійною потребою купувати нову шкільну форму, тому що старі шкільні штани, спідниці та сорочки коротшають щороку просто на очах.

Заказать украшение актового зала шарами на выпускной

Шкільні роки минають дуже швидко. Ще вчора ваш малюк невмілою рукою малював гачки та загогуліни у зошитку, а сьогодні він уже випускник. І вже навіть не так важливо 9-го класу, 11-го чи коледжу. Юні леді починають підфарбовувати вії, а молоді люди з гарматою, що ледве пробивається, на обличчі всім своїм виглядом показують свою дорослість і зрілість.


Купить шарики на школьный выпускной

І знову урочистий випускний. Тільки тут вже будуть потрібні модні стильні костюми, шикарні, майже дизайнерські, сукні, ресторан або корабель для святкування, і гелієві кульки. Такі кульки з гелієм ми знову запускаємо у небо та загадуємо бажання. Тільки тепер навіть кульки для запуску можуть бути не простими, а такими, що світяться.

Светящиеся шарики на последний звонок


Звичайно, на шкільній лінійці можна запустити і звичайною кулькою або біо-голубом. Можна замовити об'ємний 3-Д дзвіночок з кульок і підвісивши його на гелеві кулі відправити в космос. Ще можна зробити плетені фігурки хлопчика і дівчинки, посадити їх у кошик, додати секретні записки з бажаннями і запустити в політ.

Запуск шариков на выпускном

Шкільний випускний часто відзначають у ресторанах, кафе, кораблях. Такі місця проведення можна також красиво прикрасити кулями. Це може бути рік випуску з фольгованих куль або каркасних циферок, гірлянди та фонтани з гелевих кульок. А ось до закінчення вечора, майже вночі, просто шикарно виглядає запуск куль, що світяться, або небесних ліхтариків.
Замовляйте оформлення випускного кулями, кульки, що світяться, в нашій майстерні в Києві. Ваш випускний буде незабутнім шкільним святом.

Замовити кульки на випускний у Києві необхідно заздалегідь

Аеродизайнери майстерні Денвер мають величезний багаторічний досвід з оформлення кулями випускних вечорів у Києві та області. Крім того, у кожного також є дітки – і садківського та шкільного віку. Тому ми, як ніхто, розуміємо всі складнощі з проведенням будь-якого шкільного випускного вечора та можемо підказати найкращі варіанти оформлення кулями вашого випускного. Усі прийняті замовлення будуть виконані в обумовлений термін, щоб гості, які прийшли на свято, потрапили до шикарно оформленої гарної зали.

Єдине, що ми просимо враховувати - оскільки це завчасне оформлення вашого замовлення на сайті або через менеджерів компанії. Через надмірну завантаженість майстрів у дні випускних ми гарантуємо якісне оформлення вже прийнятих замовлень та зобов'язань, але не гарантуємо, що візьмемося за замовлення, зроблене за день-два до свята, навіть якщо ви наш постійний клієнт і дуже просите. Хоча ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам та готові працювати для вас практично цілодобово. Так що в будь-якому випадку чекаємо на ваші замовлення.

Украшение на последний звонок в школе