Все для праздника

Серце з кульок на День закоханих

14 лютого День закоханих
Серце з кульок на День закоханих З недавніх пір День 14 лютого став у нашій країні шалено популярним. І не лише закохані святкують це свято! Любити і бути коханими, висловлювати свої почуття, дарувати та отримувати подарунки хочеться кожному. І День закоханих – чудова нагода привітати не лише своїх других половинок, а й усіх, кого ви любите – батьків, дітей, друзів, вчителів. А найкращим подарунком, ну або доповненням до основного подарунка, буде звичайно ж повітряна кулька у формі серця!


Серця з кульок великі та маленькі

Як показати своє кохання коханій людині? Звісно ж подарувати серце! Фольгована куля у вигляді серця або величезна зв'язка із куль сердець, а може бути велике метрове серце? Вибирайте будь-який варіант!

Велике серце з маленьких куль

Зараз стало модно дарувати своїм коханим велике серце із кульок. Наші аеродизайнери не обмежуються стандартними червоними серцями із куль. Подаруйте своїй улюбленій дизайнерській серці з додатковими елементами оформлення - квітами, кульками сердечками. І серце може бути не обов'язково червоне! Вона обов'язково оцінить такий подарунок, тому що її серце буде унікальне і неповторне!

Замовте серце із кульок заздалегідь

До Дня всіх закоханих хочеться підготуватися заздалегідь, щоб в останній момент не довелося підшукувати оригінальне серце! Телефонуйте і замовляйте кульки завчасно, щоб саме вашій коханій дісталося найбільше серце!