Все для праздника

Великі кульки гелієві з тассел гірляндами - найкраще оформлення

Великі кулі гіганти
Великі кульки гелієві з тассел гірляндами - найкраще оформлення Великі кулі з гелієм чи повітрям ми почали використовувати в оформленні недавно. І відразу ж, таке диво, як величезна метрова куля, завоювала своє почесне місце. Такі кулі завжди викликають величезне захоплення та здивування. Їх використовують і в рекламних заходах та на різних святах. Особливо часто їх стали використовувати на весіллях - як аксесуар для весільної фотосесії, як прикраса весільного залу, для запуску карток або табличок з прізвищем. Втім, варіантів використання таких куль гігантів безліч.


Великі кулі з гелієм – нова модна тенденція в оформленні

Останнім часом вже практично жодне весілля не обходиться без великих куль із гелієм. Різноманітність розмірів, кольорова гама, а також достатня підйомна сила зумовлює популярність такого виду декору, як кулі-гіганти. Можливості таких великих повітряних куль дозволяють створювати з їх використанням просто чудові композиції. До них можна підвісити різноманітні тканинні та паперові елементи декору в заданій кольоровій гамі, наприклад, гірлянди з сердечками, пухнасті помпони, і справжній хіт останнього сезону – тассел-гірлянди.


Метровые гелиевые шары

Види великих куль

Сучасні виробники куль нас дійсно балують, постійно пропонуючи нові варіанти великих повітряних куль. Зараз, різні виробники пропонують свою лінійку розмірів та кольорів, однак, основні стандартні розміри все ж таки зберігаються.

Якими можуть бути великі повітряні кулі?

Великими вважаються кулі, які перевищують розмір 45 см. Якщо у звичайних ситуаціях стандартними вважаються кулі 10 дюймів, що становить приблизно 26 см, 12 дюймові кульки, або ж 30 см і 14 см - це близько 35 см, то все, що вище, вже вважається великим та круглим. І для таких куль уже ставляться дещо інші завдання.

Розміри куль:

18 дюймів – 45 см;

24 дюйми - 60 см;

28 дюймів – 70 см;

32 дюйми - 80 см;

40 дюймів – 100 см;

48 дюймів – 120 см.


Большие гелиевые шары

Існують і кулі, розміром ще більшим. Однак, такі кулі гелієм не надуваються через ризик їхнього лопання під дією великої кількості гелію всередині.

Крім того, існує досить багата кольорова гамма олімпійських куль. Отже, можна комбінувати будь-які поєднання кольорів виходячи з потреб.

Великі прозорі кулі з метафаном та конфетті

Справжнім проривом у дизайнерському оформленні стало використання великих прозорих куль із різним наповненням. Такі кулі можна наповнити різноманітними конфетті у формі кружечків чи сердець. Різних блискіток може бути і дуже багато, щоб вся куля була покрита ними, невелика кількість, щоб куля залишалася напівпрозорою, але з різними малюнками, які створює метафан усередині кулі. До кулі можна кріпити різні елементи декору, гірлянди, атласні стрічки, мішуру.

Прозрачные шары гиганты
 

Тассел-гірлянда або гірлянда з кісточками

Великі кулі гіганти просто шикарно виглядають з так званим гірляндами – пензликами або тасселами – гірляндами. Що таке тассел гірлянда? Давайте розберемося. Все досить просто. У перекладі з англійської, тассел означає не що інше, як пензлик (tassel). А оскільки сама гірлянда складається з пензликів з найтоншого паперу - тишею, нанизаних на волосінь чи стрічку, така гірлянда також стала називатися Тассел гірлянда для куль. Завдяки легкості матеріалу, з якого зроблені пензлики, сама гірлянда для кульок має невелику вагу, яка може підняти велику гелієву кулю.


Большие шары в Киеве

Величезне різноманіття існуючих кольорів паперу тишею, з яких наші майстри роблять такі тассел гірлянди, а також цікаві комбінації кольорів і техніки нанизування, забезпечують їм величезну популярність. Ви зможете вибрати для себе підходящий варіант і купити тассел гірлянду для куль від наших майстрів, або ж замовити щось, з урахуванням ваших фантазій та побажань.

Купити великі кулі з пензликами тассел 

Кулі з хвостиками пензликами підійдуть для:
для оформлення фотозони;
для прикраси кімнати;
для прикрашання кафе, ресторану, заміського комплексу;
для романтичного подарунка;
для створення урочистої атмосфери.
Большие шары гиганты 

Ви можете вибрати уподобаний варіант у нас на сайті. На ваше бажання, ми можемо змінити кольори куль, а також варіанти додаткового декору.


Величезні кулі гіганти з доставкою по Києву


Купити великі кулі з пензликами Тассел з доставкою у Києві можна звичайно ж у нашій компанії. Наша майстерня самостійно виготовляє різні гірлянди, пензлики, помпони, тому ціна на такий вид куль, як величезні кулі з хвостами, у нас не висока.


Такі гелієві гігантські кулі стануть ефектним подарунком чи прикрасою для вашого свята чи заходу! Вибирайте будь-який колір, розмір, види гірлянд та наповнення – ваше свято чи романтичну зустріч найкращим чином допоможуть прикрасити великими кулями наші майстри!


Романтика в красно-черных шарах