Все для праздника

Співаючі кульки - прикольний подарунок

Співаючі кулі
Співаючі кульки - прикольний подарунок Чи не вмієте співати Happy Birthday? За вас це зробить повітряну кулю! Всім відомі м'які іграшки, що співають і говорять. А уявляєте собі букет, що говорить, з куль? Мова, що говорить або співає - новий різновид повітряних куль. Вони виготовлені з тонкої фольги розміром близько 70 см. У кульку вбудований спеціальний синтезатор, і при легкому дотику до кулі цей синтезатор видає звуки у вигляді мелодій або пісень. Куля посилює цей звук, виступаючи у ролі резонатора. Куля надується гелієм, при цьому, не здуваючись, може літати близько 2-х тижнів. Звукові фрагменти тривалістю близько 30 с можна прослуховувати до 50 разів. Якщо розташувати таку кулю у складі інших, то подарунок у вигляді букета, що співає, обов'язково приведе в захват іменинника!


Як здивувати іменинника?

Уявляєте ситуацію, коли вручивши імениннику кульку, і привітавши її з Днем народження, щасливий іменинник раптом почує пісню від кульки, що знаходиться всередині! А якщо це станеться біля входу в офісний центр, в обідню перерву! Ну тут уже всі довкола дізнаються про день народження! Привітання, жарти та приємні спогади точно залишаться надовго!

Яку пісню знає кулька

Ну ви ж даруйте таку кулю, що співає, імениннику на День народження! Тому і пісню кулька виконує відповідну нагоду - Happy Birthday! Щоправда, у кожної кулі свій голос та мелодія виконання пісні!

Купуйте кульку з пісні на подарунків

Даруйте прикольні подарунки друзям і знайомим, замовляйте кулю, що співає, окремо і в композиції в нашому магазині!