Все для праздника

Що таке куля сюрприз

Куля-сюрприз
Що таке повітряна куля сюрприз? Сюрпризи люблять усі - від малого до великого. Це як отримувати подарунок в упаковці – всім знайоме хвилююче відчуття очікування і відповідь на запитання: «А що ж усередині?». Саме тому діти так люблять Кіндер-сюрпризи – відкриваєш яйце, а там… А якщо сюрприз буде не такий маленький, як яйце в Кіндері, а розміром приблизно 1м у діаметрі, великий та круглий, у вигляді сонечка чи мордочки? Уявляєте, що відчуватиме дитина чи доросла, якщо побачить таке диво? Ось це диво і називається шар-сюрприз, або велика куля з кульками всередині. Чому саме з кульками? Розберемося пізніше. Однак крім кульок, у кулі-сюрпризі може бути ще багато чого цікавого.


А що всередині кулі-сюрпризу?

Великі кулі з сюрпризами можуть бути різні. Найчастіше розмір зовнішньої кулі від 70 см до 1 м-коду.

Вони можуть відрізнятися за кольором зовнішньої кулі:

- прозорий;

- не прозорий.

Прозора кулька-сюрприз виглядає дуже ефектно, проте при такому варіанті дещо втрачається ефект несподіванки. Кольорова куля може бути будь-якого кольору, відповідно до тематики свята. Від свята залежить і зовнішнє оформлення кулі-сюрпризу. Для дітей це може бути симпатична весела пика, або мордочка улюбленого героя з мультика. Для весілля підійде звичайно ж біла, рожева, фіолетова, прозора куля з кульками, які також можуть бути певних кольорів.

Шар-сюрприз Миньон желтый купить

За кількістю кульок у кулі-сюрпризі:

- на 30-100 кульок;

- на 150 кульок;

- на 200 або навіть на 300 маленьких кульок.

Як правило, у кулі-сюрпризі основним наповненням є маленькі 2 дюймові (8-10 см) кульки. Таких кульок може бути від 30 до 300 штук.

Крім маленьких кульок, розміщених у великій кулі-сюрпризі, його можна наповнити будь-якою різною всячиною: маленькими цукерками або шоколадками, дитячими наклейками, невеликими іграшками, конфетті та мішурою.

На весілля як наповнення можуть служити штучні пелюстки троянд. Для дорослої вечірки будуть доречні різні невеликі записочки з побажаннями чи жартівливими передбаченнями, фанти-завдання, щоб вечірка пройшла весело та з елементами гри.

Основні види куль-сюрпризів залежно від наповнення:

- тільки кульки (стандартна куля – на 100 кульок);

- кульки та конфетті;

- кульки та додаткове наповнення (цукерки, наклейки);

- кульки, весільне конфетті та пелюстки троянд (для весілля);

- кулі, конфетті, додаткове наповнення за бажанням.


Шары сюрпризы фото

На нашому сайті можна купити будь-яку кульку, що сподобалася, і її оформлення, за бажанням поміняти колір великої кулі, її наповнення. Також можна додати різні побажання в шар-сюрприз, жартівливі передбачення, картки-фанти і т.д.

Для дитячої кулі-сюрпризу можна додати невеликі іграшки, наклейки, проте їх розмір не може перевищувати 12 см.

Куля-сюрприз на весілля можна купити будь-якого кольору

Відмінна ідея замовити на весілля шар-сюрприз. Як правило, колір такої кулі може бути і білий, і рожевий, і золотий, і прозорий - залежно від загального рішення кольору весільного торжества. Крім кульок, для весільної кулі сюрпризу всередині додаються весільне конфетті - з голубами та кільцями, а також можна доповнити кулю штучними або живими пелюстками троянд.
Дуже захоплююче видовище, коли на молоду пару під час танцю посипляться повітряні кульки, блискітки, пелюстки троянд.

Взрыв шара-сюрприза фото

Куля сюрприз ціна - залежить від наповнення та виду великої кулі

Ви напевно зацікавилися покупкою, але залишилося питання, скільки коштує куля із сюрпризом? А ціна формується виходячи з таких факторів:

- від виду зовнішньої кулі та її оформлення;

- від кількості кульок, які будуть усередині кулі;

- від наповнення.

Ціна залежить не так від розміру великої кулі, як від його наповнення. До складу стандартної кулі-сюрпризу входить 100 маленьких кульок та 50 гр. конфетті. Якщо ви хочете додати ще щось, можете замовити шар-сюрприз з додатковим оформленням. Повідомте про це менеджеру компанії, і ми підготуємо та доставимо Ваше індивідуальне та оригінальне замовлення.

Також прозорі великі кулі для упаковки з красивими малюнками та написами хоч і менші за розміром, і місткість їх обмежена 80 маленькими кульками, за вартістю дорожчою за звичайні різнокольорові. Т

Куля сюрприз Київ - що потрібно знати для замовлення

Повітряний надувний сюрприз можна купити як на подарунок, так і для оформлення зали, де проходитиме свято. Наприкінці вечора, найкульмінаційнішим моментом буде лопання іменинником чи молодятами, якщо кулю сюрприз замовити ви вирішили на весілля. Кульки, що падають на діток і розлітаються по залі, справжній салют із маленьких кульок – справді яскраве та незабутнє видовище.Взрыв шара-сюрприза фото

Ви можете замовити шар-сюрприз, і наші кур'єри доставлять його за вказаною адресою, а також допоможуть підвісити його під стелею. Однак, при замовленні сюрпризу в ресторан або кафе, обов'язково уточнюйте у менеджера ресторану таку можливість, оскільки деякі власники кафе негативно ставляться до подібних речей через необхідність подальшого прибирання конфетті та іншого наповнення. У такому разі можна обійтися просто кульками, які діти легко самі зберуть.

Ефектне видовище, якщо вміст після лопання кулі-сюрпризу падає зверху. Тому, заздалегідь дізнайтеся, де можна прикріпити цю кульку. Якщо такої можливості немає, його можна встановити на стійку.

Замовити шар-сюрприз у Києві в компанії «Денвер» - відмінне рішення додати елемент несподіванки та захоплення на святі.


Дизайнери компанії «Денвер» можуть зробити практично будь-який шар-сюрприз, допоможуть підібрати наповнення, оформити кульку з урахуванням Ваших побажань. Однак, на підготовку такого виробу потрібен деякий час, і зателефонувавши нам за 2 години до свята з бажанням купити шар-сюрприз, за ​​всього бажання, ми навряд чи зможемо підготувати його так швидко. Тому вибирайте шар-сюрприз заздалегідь, хоча б за день до урочистостей. І, можете не сумніватися, діти та дорослі будуть у захваті. Вибирайте свій шар-сюрприз на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам для уточнення нюансів замовлення. З радістю допоможемо вам у цьому.