Все для праздника

Повітряні кулі зі світлодіодом

Кулі, що світяться
Шарики, що світяться, викликають подив і захоплення у всіх, хто їх бачить вперше. Таке диво, як кульки, що світяться, буде доречно скрізь – на весіллі, дні народження, корпоративі, масовому святі. Гелієві кулі, що світяться, з'явилося у нас не так давно, і відразу ж завоювали почесне місце у святковому оформленні та декорі. Погодьтеся, повітряна куля, яка світиться і переливається різними кольорами – не щодня з таким стикаєшся. Тепер уже без запуску таких куль, що світяться, в небо вже не обходиться жодне весілля. Такі кулі можна запустити на небо і на випускному вечорі, і на Дні народження, і на вечірці. А в темному залі кульки зі світлодіодом яскраво світяться, як лампочки. Та й кольорів та варіантів миготіння куль зі світлодіодом досить багато.


Повітряні кулі зі світлодіодом

Комусь, зараз вже точно не відомо кому, спала на думку чудова думка - помістити невеликий за розміром світлодіод з міні батарейками в повітряну кулю. Зараз такі світлодіоди настільки легкі та невеликі за розмірами, що практично будь-яка стандартна куля з гелієм може злетіти. Завдяки такому винаходу зараз ми маємо можливість насолоджуватися таким шикарним видовищем - повітряною гелієвою кулькою, що світиться, що злітає в небо і освітлює яскравими вогниками все навколо.

Гелієві кульки, що світяться - безліч видів і розмірів

Кулі, що світяться, все більше і більше набирають популярності - вже жодне весілля або корпоративне свято не обходиться без повітряних куль, що світяться!


Світлові кульки замовляють і як подарунок на День народження, на Весілля, для оформлення залів світловими кулями, і для яскравого завершення урочистостей – море яскравих вражень подарують кульки зі світлодіодами, коли їх запустять у небо під закінчення свята. Тим більше, що повітряні кулі, що світяться, можуть бути в різних варіантах виконання:

 - біла зовнішня куля з білим немиготливим діодом;

- біла зовнішня куля з білим миготливим діодом;

- біла зовнішня куля з різнобарвним миготливим діодом;

- різнобарвна зовнішня куля з білим немиготливим діодом;

- різнобарвна зовнішня куля з білим миготливим діодом;

- різнокольорова зовнішня куля з різнокольоровим миготливим діодом.

Гелиевые шары со светодиодом

Крім того, кулі можуть бути різних форм та розмірів. Починаючи з невеликих кульок з діодами розміром 26 см і закінчуючи величезними великими метровими кулями. Крім стандартних круглих кульок, бувають кульки серця, що світяться. Можна в прозору кулю із гарними малюнками помістити світлодіод.

Кулі, що світяться, можна надувати як гелієм, так і повітрям. Загалом, різноманітність світлових куль велика.

Кулі, що світяться на весілля

Зараз вже стало своєрідною традицією – замовити кулі, що світяться, на весілля. У різних варіантах виконання та кольорах, вони підійдуть під будь-яку стилістику весільної урочистості. Стандартні білі кульки, що світяться, з діодом – миготливим або немиготливим – світяться яскравіше всіх. Можна для молодих додатково надути червоні серця, що світяться, або великі кулі, що світяться.Белые светящиеся шарики на свадьбе


Гарно виглядають і певні поєднання кольорів – білий з рожевим, білий-червоний, білий-бузковий та інші. Зазвичай весільні кульки доставляються в день весілля ближче до закінчення весільного торжества – виходить додатковий сюрприз для всіх присутніх. У запуску, як правило, беруть участь усі гості – кожен за командою ведучого відпустить свою вогненну кульку в небо. Дуже хвилююче та захоплююче дійство!

запуск свадебных световых шаров

Світяться серця – найромантичніший подарунок для коханої

Гелієві серця, що світяться на День Валентина, День народження або освідчення в коханні підходять найкраще. Цей найромантичніший подарунок безперечно буде оцінений вашою обраницею. А сторінка в соцмережах з фото, де ви зображені з величезним букетом куль, що світяться - сердець звичайно викличе масу відгуків і лайків. Даруйте своїм коханим яскраві емоції за допомогою наших кульок сердечок зі світлом.

Романтичный подарок для любимой светящиеся шарики

А як же зворушливо і романтично виглядає молодий чоловік зі серцями, що світяться. Вона буде ваша, не сумнівайтесь!

светящиеся сердца в руках на подарок

Кулі зі світлодіодами на День народження

Різнокольорові кульки з світлодіодами, що миготять або просто світяться, будуть відмінним подарунком на день народження і дорослої, і дитини. Крім того, ними можна прикрасити зал - існують кульки, які включаються спеціальною кнопкою. Вдень вони будуть виглядати як звичайні латексні кульки, а ближче до вечора їх можна буде увімкнути, в результаті зал перетвориться на невпізнанність, а гості просто ахнуть від побаченого.

горящие световые шарики на дне рождения

Купити кулі, що світяться для дитини – теж відмінне рішення. Адже діти люблять всякі мигалки та світилки. А тим більше, якщо штука, що світиться, виявиться повітряною гелієвою кулькою, що світиться.

девочка с световыми шарами

Що подарувати директорові? Подаруйте гелієву кульку, що світиться 

Складно вибрати подарунок для статусної людини. Напевно, у нього все є або хтось подарує. Будьте оригінальними. Гелієві кулі, що світяться, повинні йому сподобається, тому що ви ж хочете славитися в колективі як креативний, оригінальний, та ще й з почуттям гумору людина! Та й будь-якому співробітнику для подарунка також підійдуть такі незвичайні кульки, що світяться. Свято запам'ятається надовго.

Директор с гелиевым шаром

Купити кулі, що світяться в магазині "Денвер" дуже просто

Залишається вибрати і купити повітряні кульки, що світяться з безлічі видів! Купити кулі, що світяться легко. Замовити кульки зі світлодіодами можна по телефону або через оформлення замовлення - ми доставимо їх у будь-який час (найчастіше доставку кульок з діодами замовляють до моменту запуску куль уже ввечері)! І будьте впевнені, що апогей вашого свята буде яскравим і незабутнім! Загадайте бажання і відпустіть кульку, що світиться, в небо!