Все для праздника

Композиції з надувних кульок - зробимо все, що завгодно

Композиції із куль
Композиції з надувних кульок - зробимо все, що завгодно Раніше, коли надувні повітряні кулі використовувалися виключно за призначенням - надути повітрям або в кращому разі гелієм, підвісити до чогось за ниточку і буде вам свято, неможливо було навіть уявити, яке різноманіття різних композицій та виробів можна зробити з простої надувної кулі. Тепер, в руках наших майстрів, кульки можуть набути абсолютно різної форми та розмірів, з них можна зробити абсолютно будь-які композиції та фігури. За допомогою таких оригінальних, несподіваних, незвичайних композицій будь-яка зала, сцена, торгове приміщення набуде святкового вигляду, відповідно до тематики свята.


Гірлянди з куль, арки, стійки, підвіски - із куль можна зробити практично все

Всі колись бачили магазин, прикрашений гарною гірляндою з куль. Такі гірлянди викликають зазвичай лише позитивні емоції - якщо кульки, значить відкрився новий магазин, треба зайти подивитися. І, звичайно, всім хочеться пройти під великою красивою аркою з повітряних куль. Такими арками та гірляндами можна прикрасити будь-яке приміщення, їх часто використовують при оформленні різних вхідних зон. Арка, що стоїть самостійно, може бути розміщена будь-де. А різноманітність та колірне багатство куль дозволяють створити будь-яку композицію, з урахуванням побажань замовника.

Композиції з повітряних куль для дітей, коханих, ювілярів

Використовуючи будь-які існуючі кульки, наші аеродизайнери можуть створити чудові композиції з кульок для дітей та дорослих. У роботі використовуються і круглі кулі, і фольговані, також існують спеціальні кульки з хвостиком, які називаються лінколунами. Пов'язані певним чином, такі кулі можуть стати і ведмедиками, і зайчиками, і величезним панно з написом. Такі вироби з куль завжди приємно отримати в подарунок, до того ж ризик подарувати щось, що в людини вже є, практично нульовий. Адже ви даруєте відмінний настрій, позитивні емоції та приємні спогади, зображені на фотографіях.

Замовити композицію з куль у Києві

Ми можете вибрати будь-яку композицію з каталогу і вже наступного дня отримати її. Пам'ятайте, що для деяких композицій із кульок потрібен час, щоб їх створити. Тому плануйте свої подарунки заздалегідь, хоча б за один день до свята.
Композиції невеликого розміру (до 1м) можуть доставлятися замовнику в упаковці, інші, розміри яких досить великі, приїжджають або в зборі або збираються на місці у замовника. Ці моменти можна зателефонувати з нашими менеджерами. Доставка надутих композицій здійснюється по м. Києву та Київській області.