Все для праздника

Що таке кульки ходячки

Ходячі кулі
Що таке кульки ходячки Ходячі кулі – не просто надувна кулька, що ширяє в повітрі. Ці кулі ходять, тому їх і назвали. Ходячі повітряні кулі виготовляють із фольги та наповнюють газом гелієм. Однак це незвичайна фольгована кулька. У його конструкції є секрет! Для того, щоб кулька не відлетіла і міцно «стояла на ногах» внизу фігурок є грузики. При подуві вітру або дотику повітряна конструкція починає рухатися і переміщатися. Така кулька житиме своїм життям, прогулюватиметься кімнатами, гратиме в наздоганяння чи тікалки. Ходячі кулі – чудовий та незвичайний подарунок і дитині, і дорослому.


Які бувають кулі ходячки

Кульки ходячки бувають різні, основна відмінність – це їх розмір. Найбільша ходячий шар має розмір близько 40 см (собачка ходячка, серце ходячка), а найбільші близько 1,3 м (спайдермер). Такі кулі дійсно дуже незвичайні - вони стають справжнім другом для дитини, адже це не просто куля, що літає під стелею, а велика, ростом з дитини, іграшка.
Ходячі повітряні кулі стануть чудовою розвагою на дитячих ранках та Днях народження. Ваші діти із задоволенням з ними потоваришують!

Як довго кульки ходячки можуть ходити

Кулі ходячки, як і всі фольговані кулі, мають досить великий, як для кульки, термін служби. У надутому стані вони протримаються близько 3-х тижнів, далі потихеньку почнуть здуватись. Однак, пам'ятайте, що це кулька, і для тривалого терміну служби вимагає до себе досить дбайливого ставлення. Він не любить гострих предметів, подряпин, не бажано тримати такі кулі на протягу, під прямим сонячним промінням. Дотримуйтесь цих правил, і ваша куля ходячка проживе довге життя, а, можливо, навіть подвійне - якщо куля буде цілою, її можна знову надути гелієм!

Кулі ходячки купити у Києві

Вибирайте будь-який куля ходячку та інші кульки на додаток до нього, і ми доставимо ваше замовлення в потрібне вам місце. Доставка по Києву та області. В інші регіони України кулі у надутому вигляді не доставляються.