Все для праздника

Кулі з фольги на свято - серця, кола, фігури

Фольговані кулі
Кулі з фольги на свято - серця, кола, фігури Кульки з фольги, надуті гелієм, знайомі всім. Яскраві, великі та маленькі, різних форм та розмірів – їх люблять усі. Дітки завжди із заздрістю дивляться на того, хто йде з фольгованою кулькою – кумедним героєм із мультфільму, великим динозавром чи Спайдерменом. Такі фольговані кулі, надуті гелієм, можуть пролітати досить довго – близько 3-4 тижнів. Асортименти фольгованих куль, безліч видів і квітів дозволять задовольнити будь-який запит! Це і фольговані кульки у вигляді серця, і мультяшні герої, і клоуни та багато інших. Вибирайте блискучу фольговану кулю і радуйте своїх близьких.


Мама, купи блискучу кульку з фольги

Таке прохання рано чи пізно отримують абсолютно всі, хто має дітей. Адже варто піти в цирк, зоопарк, просто прогулятися в парку або містом - ви обов'язково зустрінете величезну хмару, що літає, що складається з безлічі різноманітних фольгованих кульок. Яскраві, кольорові - вони привертають увагу всіх. І якщо навіть у звичайний день ви змушені відмовити своїй дитині в такому проханні, то вже на День народження купити для свого малюка таке диво, як фольгована куля, не складе особливих труднощів. 

Фольговані кулі з принцесами

Абсолютно кожна дівчинка мріє бути красивою як принцеса. Вони намагаються одягатися так, як одягнена їхня улюблена принцеса з мультика, роблять зачіски, і обов'язково оточують себе речами та предметами з фотографією коханої принцесою. Тож фольгована куля з принцесами, подарована на день народження малюка, їй обов'язково сподобається. Тим більше, вибір таких куль дуже великий.

Фольговані кулі з машинами, роботами та супергероями

Якщо говорити про хлопчаків, то у фольгованих кулях для них теж є багато чого цікавого. Любителям мультика "Тачки", звичайно, сподобається фольгована куля з Блискавка Маквіном, а тим, хто хоче стати супергероєм, підійдуть кулі у вигляді Спайдермена або Людини Павука. Крім того, в каталозі є велика кількість різноманітних фольгованих куль із роботами, автобусами, танками, машинками та іншими мальчуковими предметами.

Кулі з Фіксиками, Міньйонами, Злими Ангрі Бердсами, Лунтіком, Машею з ведмедями

Ці мультики улюблені всіма, і навіть дорослими! Фольговані кулі з мультяшними героями на подарунок – це безпрограшний варіант! Вибирайте будь-якого героя, що сподобався!

Фольговані зірки, кола, серця

Золоті, срібні, червоні та інші кульки з фольги у формі серця, зірки чи кола - найблагодатніший варіант для оформлення та прикраси святкових залів, створення різноманітних букетів та композицій із кульок. А просто велика кількість фольгованих сердець - відмінний подарунок і на День закоханих, і на весілля, і просто зробити сюрприз для коханої людини.  

Купити фольговані кулі у Києві

Ви можете вибрати будь-яку кульку, що сподобалася, з фольги і ми доставимо вам її, куди скажете. Додайте фольговану кулю до латексних кульок і отримайте оригінальну композицію з кульок, яка стане найяскравішим та найнесподіванішим подарунком.