Все для праздника

Фігури із куль на подарунок

Фігури з куль
Фігури з повітряних куль - оригінальний елемент для прикраси приміщення на свята, а також незвичайний подарунок і для дитини, і для дорослої. А якщо у вашої дитини день народження і хочеться, щоб усе сподобалося, починаючи від святкового частування і торта і закінчуючи оформленням вашого будинку або іншого місця святкування - фігурки з повітряних кульок чудово вирішують цю проблему.


Великі та маленькі фігури з надувних кульок

Повітряні кульки є прекрасним матеріалом для створення різних фігурок. Вони можуть бути маленькі, з одного-двох кульок-конструкторів, так званих ШДМ, і великі, зростаючи з людини. Кожен варіант таких постатей вирішує певні завдання. Маленькі недорогі фігури з надувних кульок можна роздати діткам, і вони підуть зі свята з подарунками. Велику фігуру можна подарувати на день народження, прикрасити її зал, підкреслити тематику свята.

Дуже часто за допомогою фігур із кульок вирішується питання оформлення святкової зали. Часто, замовляють фігури з кульок на:

день народження;

випускний;

ювілей;

тематичне свято.

З кульок можна зробити практично будь-яку фігурку. Основні види це:

каркасні фігури великих розмірів;

безкаркасні.

Фігурки з кульок мультяшки, машинки, тварини - дитина буде в захваті

У наш час вибрати подарунок дитині досить складно, бо, напевно, квартира просто завалена різними машинками, ляльками, конструкторами, плюшевими ведмедиками та зайцями. А здивувати та порадувати малюка хочеться. Фігури із кульок купити в майстерні Денвер можна будь-які. Наші майстри із кульок можуть створити практично будь-яку фігуру, що чудово вирішує проблему подарунка. А якщо це ще й улюблений персонаж з мультика – сміливий Спайдермен із кульок, веселий товстий Вінні Пух із куль, Лунтік чи кмітливі Фіксики захоплення забезпечено.

Подарувати оригінальну фігуру другові, директору, фірмі

Фігура з кульок на День народження буде особливим подарунком, який запам'ятається надовго, і місце в приміщенні довго не займатиме, і яскраві фотографії на згадку залишаться. Тим більше, що фігури з кульок можуть бути будь-якого розміру, від 50 см до 2-3 м. Наші майстри можуть виготовити будь-які фігури з кульок – мотоцикл чи машинку у натуральну величину, кухоль пива чи гітару. Фантазії немає меж. Така фігура з кульок буде оригінальним та недорогим сюрпризом, ціна доступна для будь-кого!

Фігури з куль як елемент оформлення 

Фігури із кульок також є чудовим елементом оформлення приміщень – кафе, ресторанів, дитячих клубів. Завдяки таким фігурам з повітряних кульок можна підкреслити тематику свята. Так, фігури випускників із кульок на шкільному та дитячому випускному подарують море вражень малюкам та батькам!

Купити фігуру з кульок у Києві

Замовити фігури з кульок у Києві з доставкою можна, звернувшись до наших менеджерів за телефонами, заповнивши форму зворотного зв'язку або через кошик.

Телефонуйте і фігурка з кульок, що вам сподобалася, буде у вас в обумовлений час. Тел. 067-163-39-93.

Ваш подарунок буде незвичайним! Перевірено! У захваті будуть як діти, так і дорослі.