Все для праздника

Букети з кульок від найкращих аеродизайнерів

Букети гелієвих кульок
Букети з кульок від найкращих аеродизайнерів Бажаєте підібрати унікальний букет для подарунка? Тут представлені букети з кульок гелієвих від наших дизайнерів. У букетах використовуються як кульки гелієві, так і повітряні кулі. Композиції підбираються виходячи з колірних поєднань фольгованих та латексних куль, можуть бути додані будь-які фігурки з повітряних кульок, також використовуються дизайнерські елементи декору, стрічки, конфетті та інше.


Букети гелієвих кульок - обирай за своїми уподобаннями

Хочете бути оригінальними і подарувати не просто букет повітряних різнокольорових куль, а справжній дизайнерський витвір мистецтва? Вибирайте з готових композицій той, який припав до душі. Ви можете додати або зменшити кількість кульок, замінити фольговані кулі на кульки з іншим написом або малюнком. Однак, все-таки добре, коли зберігається цілісність композиції з урахуванням поєднань кольорів.

Букеты гелиевых шаров

Які кулі входять до складу букета гелієвих кульок

Букет з гелієвих кульок може бути складений з будь-яких кульок:
- латексних;
- фольгованих куль;
- прозорих куль з метафаном та конфетті;
- З декоруванням кулями ШДМ.

Кулі в букеті підбираються за кольоровою гамою, з урахуванням приводу, а також, звичайно ж, основний момент – це комусь призначається такий букет. У дитячих композиціях часто використовуються фольговані кулі цифри, кульки з різними картинками та мультиплікаційними героями.

Детские букеты гелиевых шаров

Для чоловічих букетів можна поєднувати суворі тони, прозорі кулі, фольговані блискучі зірки та круги.
Жіночі букети куль - це все кольори та відтінки рожевого, червоного, фіолетового. Крім того, останні тенденції колірних переваг показують, що зараз особливо актуальними стали пастельні, так звані пудрові відтінки куль - м'ятні, персикові, лавандові.

Букеты шаров для взрослых

З додаванням красивих прозорих кульок, всередині яких можна помістити конфетті в різних кольорах або блискучий метафан, блискітки, букети кульок гелієвих виглядають приголомшливо. Незвичайні кулі у наших букетах, створені талановитими дизайнерами-декораторами, безперечно стануть найяскравішим елементом на будь-якому святі. А які фотозони можна створити за допомогою таких букетів та композицій! Загалом вибирайте те, що подобається. А ми створимо для Вас унікальний, ні на який інший не схожий стильний букет з гелієвих куль.

Доставка букетів з куль по Києву та області

Вибраний букет буде створений для вас безпосередньо перед доставкою. Замовити букет із кульок можна будь-яким зручним для вас способом – через кошик на сайті, форму зворотного зв'язку або за телефонами. Доставка здійснюється цілодобово в будь-яку точку Києва.
Телефонуйте! Чекаємо на ваші замовлення!